resizer-small.png  resizer-small.png 
resizer-small.pngEN Ško ZŠko Gym Inst
resizer-2x1.png
resizer-2x1.png

Spolek pro Duhovku

foto_janeckovi_spolek.jpg

Spolek pro Duhovku

V roce 2017 přibyl do duhovkové rodiny další člen: Spolek pro Duhovku.

Účelem spolku je podpora práce s dětmi a mládeží, učiteli a dalšími vychovateli v institucích patřících do vzdělávací skupiny Duhovka Group, a.s. Díky štědrosti rodičů se mohou realizovat projekty pro naše děti jako je např. montessori zahrada na mateřské a základní škole, vnitroblok na gymnáziu a sociální stipendia umožňující Duhovce zachovat komplexní, multikulturní a sociálně různorodé prostředí. Duhovka chce svým dětem dávat nejen kvalitní česko-anglickou montessori výuku ale i inspirativní prostředí, k jehož tvorbě zveme všechny naše rodiče. Způsoby, jakými je možné přispět, je mnoho - dobrovolnictvím, svými odbornými znalostmi, hmotným či finančním darem. Budeme rádi, pokud svou účastí přispějete k vytváření a růstu duhovkových škol.

Více o fungování Spolku a jeho hospodaření najdete zde.

Kontakt:

Jitka Krejcarová, Office manažerka Duhovky Group, [javascript protected email], +420 604 228 197

 

Pro zaslání daru prosím použijte náš transparentní účet: 9631152001/5500

Konkrétní projekt své školy můžete podpořit prostřednictvím webu Darujme.cz.

Mateřská škola

Projekt montessori zahrada na školce darujme.cz.

Základní škola

Projekt montessori zahrada na škole darujme.cz.

Gymnázium

Projekt vnitroblok na gymnáziu na darujme.cz.

Stipendia

Aktuálně

img-20190930-wa0032.jpg

Duhovka na Teribear běhu 05. - 14. 09. 2019 na Vítkově

 

Již opakovaně se Duhovka zúčastnila charitativního běhu pro Nadaci Terezy Maxové. 

V letošním ročníku se do týmu Duhovky přidalo více účastníků a obsadili jsme společnými výkony magickou 13. příčku v kategorii týmů! 

Už se těšíme na další ročník :)

 

Jak nám to letos šlo/běželo zjistíte zde!

 

duhovka_pop_up_cz.jpg

Večer pro Duhovku

29.5. od 18.00, Pražská křižovatka - Kostel sv. Anny

Při příležitosti 10. výročí vzniku Duhovky se konala všechny rodiče a přátele na první benefiční Večer pro Duhovku.

Večer se konal pod záštitou Spolku pro Duhovku a cílem bylo finančně podpořit všechny školy skupiny Duhovka a jejich projekty.

Během večera se díky Vám podařilo vybrat neuvěřitelných  601.800 Kč. Děkujeme všem za velkou podporu v rámci příprav i během večera.

Zvláštní poděkování patřé všem našim partnerům, bez kterých by večer nebyl tak krásný!

Atmosféru večera si můžete připomenout nahlednutím do fotogalerie.

 

foto_2.jpg

Bazárek pro Duhovku

Děkujeme!

Všem rodičům, kteří přispěli věcnými dary nebo nákupem věcí, za sbírku na našem dobročinném bazárku!

Také velmi děkujeme rodičům z Rodičovské asociace za skvělou atmosféru a čas a práci, které organizaci bazárku věnovali.

Vybralo se úžasných 13 407 Kč!

Některé knihy a hry navíc putovaly do družiny, aby dělaly radost ostatním dětem! Zbylé věci putovaly dál -  do organizace Sue Ryder, která pořádala dobročinný bazar na podporu seniorů. Výtěžek byl rekordních 147 000 Kč.

Projekty našich škol

Mateřská škola

Montessori zahrada na Pevnostní

Projekt zahrady je založen na dvou základních potřebách. První z nich je poskytnout dětem dostatek přirozeného pohybu v bezpečném prostředí, druhou pak přenést co nejvíce edukativních činností do venkovního prostředí a poskytnout dětem dostatek podnětů pro pozorování a objevování krás přírody. Přirozený vzhled zahrady a její proměnlivost během roku podpoří promyšlené osázení keři, stromy i květinami a také využití přírodních materiálů pro herní prvky.
ms_obrazek_na_darujme.cz_2.jpg

Gymnázium

Projekt Vnitroblok vznikl společným zájmem studentů, rodičů a pedagogického sboru naší školy.

Cílem projektu je využít prostor, který se nachází v areálu školy, obklopen budovou gymnázia - tedy pravým křídlem budovy Masarykovy školy.

Vytvořme prostor, kde se budeme moci scházet, učit se, odpočívat a tvořit. "Dvorek", který bude náš - studentů, učitelů, rodičů - komunity gymnázia. 

18n24_gymnazium_duhovka_-_pohlad_2b.jpg

Základní škola

Montessori zahrada "Jsme rádi venku"

Jedním z našich cílů pro rok 2019 je vytvořit venkovní Montessori vzdělávací centrum pro děti. Začali jsme je společně budovat na naší podzimní brigádě, díky kampani na webu darujme.cz jsme k datu 31. 01. 2019 získali 1 180 300 Kč. Polovinu této částky darovali rozliční dárci, zejména rodiče dětí ZŠ Duhovka a druhou polovinu zakladatelé Duhovky Ivana a Tomáš Janečkovi, kteří se už na začátku kampaně rozhodli vybranou částku od dárců zdvojnásobit. Všem přispěvatelům děkujeme! Aktuálně priorizujeme potřeby venkovního Montessori vzdělávacího centra, aby Vaše příspěvky byly co nejefektivněji využity. 

zs_zahrada_1.jpg

Všechny školy

Duhovku v tuto chvíli navštěvuje 40 studentů se sociálními stipendii, která byla doposud hrazena pouze z prostředků manželů Janečkových. Díky stipendiím zůstává Duhovka různorodá a pestrá. Děti, jejichž rodinné zázemí nedovoluje hradit školné v plné výši, jsou pro zdravé a reálné prostředí Duhovky velkým přínosem. Duhovka chce již od samého počátku zůstat otevřená a vstřícná. Cílem je zvýšit počet studentů o 10.
stipendia_na_darujme.cz.jpg

Podpořili nás

Nano Energies

Společnost Nano Energies Trade s.r.o., která Spolku pro Duhovku věnovala částku 2.970.000,- Kč.

Více o Nano Energies, a.s.

Zde může být Vaše firma :-)

Rodiče ZŠ Duhovka

Jedním z našich cílů pro rok 2019 je vytvořit venkovní Montessori vzdělávací centrum pro děti. Začali jsme je společně budovat na naší podzimní brigádě, díky kampani na webu darujme.cz jsme k datu 31. 01. 2019 získali 1 180 300 Kč. Polovinu této částky darovali rozliční dárci, zejména rodiče dětí ZŠ Duhovka a druhou polovinu zakladatelé Duhovky Ivana a Tomáš Janečkovi, kteří se už na začátku kampaně rozhodli vybranou částku od dárců zdvojnásobit.

Benefiční večer pro Duhovku

Během večera se díky Vám podařilo vybrat neuvěřitelných 601.800 Kč. Děkujeme všem za velkou podporu v rámci příprav i během večera. Bylo Vás tolik, že se nevejdete do rámečku, proto naleznete své logo v odkazu.

Za podporu všech dárců a dobrovolníků moc děkujeme!

Nahoru
piktogramy_2_faze.png piktogramy_3_faze.png