resizer-small.png  resizer-small.png 
resizer-small.pngEN Ško ZŠko Gym Inst
resizer-2x1.png
resizer-2x1.png

Spolek pro Duhovku

foto_janeckovi_spolek.jpg

Spolek pro Duhovku

V roce 2017 přibyl do duhovkové rodiny další člen: Spolek pro Duhovku.

Účelem spolku je podpora práce s dětmi a mládeží, učiteli a dalšími vychovateli v institucích patřících do vzdělávací skupiny Duhovka Group, a.s. Díky štědrosti rodičů se mohou realizovat projekty pro naše děti jako je např. montessori zahrada na mateřské a základní škole, vnitroblok na gymnáziu a sociální stipendia umožňující Duhovce zachovat komplexní, multikulturní a sociálně různorodé prostředí. Duhovka chce svým dětem dávat nejen kvalitní česko-anglickou montessori výuku ale i inspirativní prostředí, k jehož tvorbě zveme všechny naše rodiče. Způsoby, jakými je možné přispět, je mnoho - dobrovolnictvím, svými odbornými znalostmi, hmotným či finančním darem. Budeme rádi, pokud svou účastí přispějete k vytváření a růstu duhovkových škol.

Více o fungování Spolku a jeho hospodaření najdete zde.

Kontakt:

Jitka Krejcarová, Office manažerka Duhovky Group, [javascript protected email], +420 604 228 197

 

Pro zaslání daru prosím použijte náš transparentní účet: 9631152001/5500

Aktuálně

duhovka_pop_up_cz.jpg

Večer pro Duhovku

29.5. od 18.00, Pražská křižovatka - Kostel sv. Anny

Zakoupením vstupenky na Go Out podpoříte projekty své školy!

Při příležitosti 10. výročí vzniku Duhovky s potěšením zveme všechny rodiče a přátele na první benefiční Večer pro Duhovku.

Večer se koná pod záštitou Spolku pro Duhovku a cílem je finančně podpořit všechny školy skupiny Duhovka a jejich projekty, které vám v průběhu večera rádi představíme.

Veškerý program a občerstvení je v ceně vstupenky a těšit se můžete na Leoše Mareše, zpěvačku Dashu a její kapelu Pajky Pajk, kvarteto Bohemia Voice a catering od Zátiší.

Zakoupením vstupenky přispějete do Spolku pro Duhovku, kam bude zaslán také výtěžek celého večera. Kromě toho v průběhu večera pro zájemce proběhne dražba a tombola. Podrobnosti o předmětech k dobročinné aukci brzy zveřejníme na tomto webu.

Zakupte si vstupenky do 15. dubna a využijte tak zvýhodněné ceny.

Vstupenky si můžete zakoupit ZDE.

foto_2.jpg

Bazárek pro Duhovku

Děkujeme!

Všem rodičům, kteří přispěli věcnými dary nebo nákupem věcí, za sbírku na našem dobročinném bazárku!

Také velmi děkujeme rodičům z Rodičovské asociace za skvělou atmosféru a čas a práci, které organizaci bazárku věnovali.

Vybralo se úžasných 13 407 Kč!

Některé knihy a hry navíc putovaly do družiny, aby dělaly radost ostatním dětem! Zbylé věci putovaly dál -  do organizace Sue Ryder, která pořádala dobročinný bazar na podporu seniorů. Výtěžek byl rekordních 147 000 Kč.

Projekty našich škol

Mateřská škola

Montessori zahrada na Pevnostní

Gymnázium

Vnitroblok

Projekt Vnitroblok vznikl společným zájmem studentů, rodičů a pedagogického sboru naší školy.

Cílem projektu je využít prostor, který se nachází v areálu školy, obklopen budovou gymnázia - tedy pravým křídlem budovy Masarykovy školy.

Vytvořme prostor, kde se budeme moci scházet, učit se, odpočívat a tvořit. "Dvorek", který bude náš - studentů, učitelů, rodičů - komunity gymnázia. Více o projektu a možnostech zapojení zde.

18n24_gymnazium_duhovka_-_pohlad_2b.jpg

Základní škola

Montessori zahrada "Jsme rádi venku"

Jedním z našich cílů pro rok 2019 je vytvořit venkovní Montessori vzdělávací centrum pro děti. Začali jsme je společně budovat na naší podzimní brigádě, díky kampani na webu darujme.cz jsme k datu 31. 01. 2019 získali 1 180 300 Kč. Polovinu této částky darovali rozliční dárci, zejména rodiče dětí ZŠ Duhovka a druhou polovinu zakladatelé Duhovky Ivana a Tomáš Janečkovi, kteří se už na začátku kampaně rozhodli vybranou částku od dárců zdvojnásobit. Všem přispěvatelům děkujeme! Aktuálně priorizujeme potřeby venkovního Montessori vzdělávacího centra, aby Vaše příspěvky byly co nejefektivněji využity. 

Všechny školy

Sociální stipendia

Podpořili nás

Nano Energies

Společnost Nano Energies Trade s.r.o., která Spolku pro Duhovku věnovala částku 2.970.000,- Kč.

Rodiče ZŠ Duhovka

Jedním z našich cílů pro rok 2019 je vytvořit venkovní Montessori vzdělávací centrum pro děti. Začali jsme je společně budovat na naší podzimní brigádě, díky kampani na webu darujme.cz jsme k datu 31. 01. 2019 získali 1 180 300 Kč. Polovinu této částky darovali rozliční dárci, zejména rodiče dětí ZŠ Duhovka a druhou polovinu zakladatelé Duhovky Ivana a Tomáš Janečkovi, kteří se už na začátku kampaně rozhodli vybranou částku od dárců zdvojnásobit.

Zde může být Vaše firma :-)

Za podporu všech dárců a dobrovolníků moc děkujeme!

Nahoru
piktogramy_2_faze.png piktogramy_3_faze.png