Naše gymnázium je jediné montessori gymnázium v České republice a nachází se na Ortenově náměstí v Praze 7. Stejně jako ve školce a na základní škole i na gymnáziu probíhá výuka česko-anglicky a studenti mají možnost své znalosti propojit napříč předměty při projektové práci. Cílem gymnázia je podnítit ve svých studentech radost z poznání a kritické myšlení. Chceme, aby studenti dále pokračovali ve studiu na vysokých školách u nás i v zahraničí a do budoucna měli zájem o celoživotní vzdělávání a práci na sobě. Gymnázium nabízí svým studentům českou nebo mezinárodně uznávanou IB maturitu.

Naší prioritou je být sehraným týmem s přátelskou a tvůrčí atmosférou, který pomáhá našim studentům objevovat a rozvíjet jejich zjevná i skrytá nadání. Zakládáme si na tom, aby absolventi Duhovky byli vyrovnané osobnosti, které si nesou celoživotní lásku ke vzdělání, orientují se v měnícím se světě, jsou připraveny čelit výzvám a touží budovat lepší svět.

Více o nás najdete na našich kariérních webových stránkách.

Základní požadavky

  • praxe spočívající ve výkonu přímé pedagogické činnosti nebo v činnosti, pro kterou jsou potřebné znalosti stejného nebo obdobného zaměření, nebo v řídící činnosti nebo v činnosti ve výzkumu a vývoji v délce minimálně 5 let
  • odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost
  • anglický jazyk na úrovni B2/C1
  • trestní bezúhonnost a plná způsobilost k právním úkonům
  • zdravotní způsobilost

Klíčové budou vaše řídící a organizační schopnosti, aktivní a otevřený přístup, a schopnost řešit složité situace s klidem a rozvahou. Pokud vám nechybí zkušenost na relevantní pracovní pozicí, ideálně z mezinárodního prostředí, je vám blízký moderní přístup ke vzdělávání a sdílíte naše hodnoty, neváhejte se ozvat a pojďte s námi měnit tvář vzdělávání.

V případě zájmu prosím zašlete váš motivační dopis a strukturovaný životopis, včetně doložení výše uvedených formálních požadavků, na emailovou adresu martina.bedrichova@duhovkagroup.cz (Martina Bedřichová, HR manager Duhovka Group).

Těšíme se na vás!