This vacancy description is in Czech only, according to the native language of the preferred candidate. If you are interested in more information about the positions, please contact our HR Manager (contact enclosed below).

Naše gymnázium je jediné montessori gymnázium v České republice a nachází se na Ortenově náměstí v Praze 7. Stejně jako ve školce a na základní škole i na gymnáziu probíhá výuka česko-anglicky a studenti mají možnost své znalosti propojit napříč předměty při projektové práci. Cílem gymnázia je podnítit ve svých studentech radost z poznání a kritické myšlení. Chceme, aby studenti dále pokračovali ve studiu na vysokých školách u nás i v zahraničí a do budoucna měli zájem o celoživotní vzdělávání a práci na sobě. Gymnázium nabízí svým studentům českou nebo mezinárodně uznávanou IB maturitu.

Naší prioritou je být sehraným týmem s přátelskou a tvůrčí atmosférou, který pomáhá našim studentům objevovat a rozvíjet jejich zjevná i skrytá nadání. Zakládáme si na tom, aby absolventi Duhovky byli vyrovnané osobnosti, které si nesou celoživotní lásku ke vzdělání, orientují se v měnícím se světě, jsou připraveny čelit výzvám a touží budovat lepší svět.

Více o nás najdete na našich kariérních webových stránkách.

Základní požadavky

  • praxe spočívající ve výkonu přímé pedagogické činnosti nebo v činnosti, pro kterou jsou potřebné znalosti stejného nebo obdobného zaměření, nebo v řídící činnosti nebo v činnosti ve výzkumu a vývoji v délce minimálně 5 let
  • odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost
  • anglický jazyk na úrovni B2/C1
  • trestní bezúhonnost a plná způsobilost k právním úkonům
  • zdravotní způsobilost

Klíčové budou vaše řídící a organizační schopnosti, aktivní a otevřený přístup, a schopnost řešit složité situace s klidem a rozvahou. Pokud vám nechybí zkušenost na relevantní pracovní pozicí, ideálně z mezinárodního prostředí, je vám blízký moderní přístup ke vzdělávání a sdílíte naše hodnoty, neváhejte se ozvat a pojďte s námi měnit tvář vzdělávání.

V případě zájmu prosím zašlete váš motivační dopis a strukturovaný životopis, včetně doložení výše uvedených formálních požadavků, na emailovou adresu martina.bedrichova@duhovkagroup.cz (Martina Bedřichová, HR manager Duhovka Group).

Těšíme se na vás!